Krótki opis fabuły

Osiemnastoletnia Rosellyn chce zacząć nowe życie. Zapomnieć o tym co było, zostawić to za sobą. Lecz czy tak po prostu można pozbyć się tego co było? Zamknąć najgorsze wspomnienia w swojej głowie, a tajemnice pozostawić od tak, nietknięte na swoim miejscu. Czy uda się jej uciec od problemów i czy Harry Styles - chłopak z nieciekawą przeszłością przysporzy jej problemów i zmartwień? Czy może wręcz przeciwnie?

2 komentarze:

 1. [Sorry za SPAM, ale przeczytaj to proszę, bardzo mi na tym zależy]
  Felicity jest zwykłą dziewczyną, która pragnie zostać psycholożką analityczką, kiedy chce skończyć studia okazuje się, że musi jeszcze zaliczyć dodatkowy staż, wybiera gazetę psychological - sławny miesięcznik psychologiczny, idąc tam na staż i mając świetne referencje, jednak się denerwuje. Jest kompletnie inaczej z przystojnym Samuelem - pewnym siebie pisarzem, pragnącym pisać felietony do Psychologicala, od czasu pierwszego ich spotkania Felicity śni się (nie myśl, że przyjemnie, to same koszmary), a dziewczyna próbuje go na wszelki sposób unikać, na jakiś czas udaje jej się to, powoli zaprzyjaźnia się z szefową, stara się osłabić entuzjazm szefa, który próbuje zabrać ją na randkę, a dodatkowo, przez swoje umiejętności zostaje wplątana w śledztwo dotyczące mordercy nazwanego przez media aktorem, pomaga detektywowi, któremu przydzielono tą ofiarę, a za to płaci wysoką cenę w straceniu własnej osobowości, na rzecz twardej i już nie takiej nieśmiałej Felicity. Kiedy przez przypadek spotyka Samuela, wszystko się wywraca (choć i tak do tej pory zbytnio poukładane nie było), pisarz szukając inspiracji wysłuchuje jej historii o ostatnich morderstwach i wymusza na dziewczynie uczestniczenie w dochodzeniu, zważając na to, że może dostać od Psychologicala prawo do publikowania artykułu o śledztwie razem z Felicity.
  Dziewczyna nie jest tym zadowolona, nękają ją dodatkowo koszmary, a wizje przyszłości dodają smaczku w każdym rozdziale.

  Link: http://bozechrondziewczynebyshelly.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Wydaje się interesujące. Opowiadań o OneD jest mnóstwo, tak więc życzę powodzenia i obyś się wybiła. ;d

  OdpowiedzUsuń