Ulubione

doyoulovemeharrystyles.blogspot.com
wordless-fanfiction.blogspot.com
strongerharrystyles.blogspot.com
thedarknessoffate.blogspot.com(zakończony, ale świetny)
you-and-me-equals-we.blogspot.com

6 komentarzy:

 1. http://want-cant-must.blogspot.com/
  Witam!
  Oto mój nowy blog lifestylowy.
  To może zabrzmi banalnie, ale nie zamierzam tutaj pisać tylko i wyłącznie o modzie. Mam wiele zainteresowań, z którymi chciałabym się z wami podzielić. Na blogu pojawią się rzeczy, które uważam za ciekawe mam nadzieję, że wam się spodobają i, że zostaniecie ze mną na dłużej.

  Jeśli chcecie reklamować blogi-zostawiajcie komentarz o blogu, wraz z linkiem do swojego, jeśli blog osiągnie sukces i bedzie mnóstwo komentarzy. Co notkę będę wybierała te najciekawsze i polecała. Zachęcam do zaobserwowania bloga.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję wszystkim ludziom, którzy weszli do mojego życia i uczynili je pięknym. Szczególnie chcę podziękować tym, którzy z niego wyszli i uczynili je jeszcze piękniejszym.

  Życie to restauracja otwarta przez całą dobę. Niby ma bogate menu, ale i tak połowa z tych rzeczy akurat się skończy, gdy będziesz chciał je zamówić. Kelnerką w przykrótkiej spódniczce jest Przeznaczenie. Ty decydujesz co chcesz zjeść, ale od niej zależy w jakim stanie i czasie otrzymasz zamówiony posiłek. Kręci z nią ochroniarz- Los, lepiej na niego uważaj, bo na prawdę potrafi dać w kość. Pijanym barmanem za ladą jest Szczęście i bardzo często nie trafia do Twojego kieliszka. Miłość - zapomniana przez wszystkich kucharka - czasem traci smak i źle przyprawi to i owo. Nadzieja pracuje tu tylko jako sprzątaczka. Przychodzi o dwóch porach - bardzo wcześniej i bardzo późno, to dlatego niewiele osób ją spotyka, a reszta nie docenia jej pracy. Różni ludzi chcą dosiąść się do Twojego stolika, ale pamiętaj. Na koniec i tak każdy dostanie osobny rachunek.

  Serdecznie zapraszam na już czwarte opowiadanie.

  youaremydefinitionofhappinesss.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapraszam do zgłaszania się do konkursu na najlepsze fan fiction
  http://want-cant-must.blogspot.com/
  Przy wybieraniu zwycięzcy będę brała pod uwagę tylko i wyłącznie Opowiadanie

  OdpowiedzUsuń
 4. http://opowiadania-do-czytania.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Zayn - to nietypowa osoba. Na pewno nie należy do grzecznych chłopców. Jego skórę zdobią tatuaże. Z każdym z nich związana jest jakaś historia. Wyrzucony ze szkoły, przybywa do nowej placówki i już pierwszego dnia robi furorę wśród płci pięknej.
  Molly - to dziewczyna która zawsze miała pod górkę. Straciła przyjaciół, wszyscy się od niej odwrócili. Jest wyśmiewana i dręczona, przez co próbuje popełnić samobójstwo. Została nakryta przez rodzinę, po czym wysyłana do szpitala, z którego powraca jak nowo narodzona.
  Tych dwoje coś połączy, jednak najpierw będą musieli przejść długą drogę. Na ich trasie staną ludzie którzy za wszelką cenę będą chcieli wszystko popsuć.
  Fanfiction opowiadania o bezgranicznej miłości, przeplatanej nieprawdopodobnymi zdarzeniami i o sile przyjaźni jaką mogą dać nowi przyjaciele.

  ZAPRASZAM: Forever and Always
  ZWIASTUN: KLIK

  Jeżeli uważasz, że to opowiadanie jest jak setki innych, wejdź i się przekonaj, że ma głębsze przesłanie oraz porusza ważne problemy.
  Pomimo, że fabuła oklepana, to uwierzył/abyś, że znajdą się tam postacie z mitologii? :)
  Jeżeli chociaż troszkę cię zaciekawiłam - wpadnij, może Ci się spodoba x

  OdpowiedzUsuń